Madise Mesindus

Loodusele lähemale!

Madise Mesindus tegeleb mee tootmisega ja mesilasperede müügi ning rentimisega. Põhiliseks tegevuspiirkonnaks on Tartu vald, täpsemalt Saadjärve ümbrus. Mesilasperesid müüme ja rendime üle Eesti.

Madise Mesinduse lisamissiooniks peale meetootmise on mesilasperede arvu kasvatamine Eestis. Seda püüame suurendada läbi mesilaste rentimise, kuna meie moto on :“Iga renditud mesilaspere= üks uus mesilaspere Eestis!“. See tähendab, et kõik mesilaspered, mis on tellitud rentimiseks, on varakevadel moodustadud noored mesilaspered koos noore mesilasemaga. Samuti loodame „nakatada“ mesilased rentinud huvilise mesinduspisikuga, lootes, et tal tekib asja vastu suurem huvi ja soov endale isiklikud mesilased rentida. Nii suuredame kõik koos eestis tolmeldajate hulka!

Kui pooldad looduslähedast elu- ja mõtteviisi ning soovid maha jätta rohelisema jalajäje- rendi mesilased 🙂

Mesinik Madisest

Mesinik Madise (minu) mesinikutee algas 2016 aasta alguses, mil alustasin Eesti Mesinike Liidu Koolituskeskuses Mesinduse ABC kursust. Sama aasta kevadel soetasin ka endale esimesed 5 mesilasperet ja algas praktiliste kogemuste omandamine.

2018 aasta veebrar-juuli toimus ka Eesti Mesinike Liidu Koolituskeskuses Mesinduse ABC kursuse II etapp, mis sai edukalt läbitud.