TARNE

Tellitud tooted jõuavad kohale 1-3 tööpäeva jooksul, kui tellimus on esitatud tööpäeval enne 12:00. NB! Suure müügikampaania või pühade ajal võib tarnele kuluda mõni päev rohkem. Palume vabandust võimalike ebameeldivuste pärast! Võimalik pikim tarneaeg on 6 tööpäeva peale ostu sooritamist.
Kuna madisemesindus.ee põhiliseks müügiartikliks on mesi, kasutame tarneviisiks Itella smartpost pakiautomaate, sest need asuvad siseruumides ja seega on tagatud mee stabiilne temperatuur.
Mesilasperede tarne toimub valitud tarnekuupäeval, e-maili või telefoni teel kokkulepitud kuupäeval. Kui mesilasperede tarnet ei ole võimalik kokkulepitud kuupäeval teostada kas kliendi või müüja süül, on mõlemad osapooled kohustatud teineteist teavitama. Soovi korral lepitakse kokku uus tarneaeg.
Ostud, mille summa ületab 40 eurot, saadame teile Itella Smartpostiga tasuta. Tasuta tarne rakendub automaatselt, kui ostukorvi sisu ületab 40€. Muude postitamise meetoditena on saadaval ka Smartkuller (ei rakendu tasuta tarne), mis toob ostukorvi sisu sisestatud aadressile.
Itella Smartpost pakiautomaati tarne alla 40€ ostukarvile on 2,59€.
Itella Smartkulleri tasu on 5.99€.
Kui tekib täiendavaid küsimusi, võtke palun ühendust madis.siim@gmail.com või helistage 53401457.